Chcesz zacząć inwestować na giełdzie lub już inwestujesz
i chcesz poprawić swoje wyniki?

Pokażę Ci jak w bezpieczny sposób regularnie zarabiać na giełdzie w Polsce.

Konkretna wiedza i analiza wynikająca z kilkunastu lat doświadczenia, bez obiecywania i „super systemów” gdzie wpłacasz pieniądze i na drugi dzień jesteś milionerem.

Czy spotkałeś się z jednym z poniższych problemów
związanych z inwestowaniem pieniędzy?

 • Boisz się zainwestować bo nie masz odpowiedniej wiedzy
 • Straciłeś dużo pieniędzy bo postawiłeś wszystko na „pewniaka”
 • Nie wiesz gdzie bezpiecznie ulokować pieniądze żeby przynosiły zyski
 • Ktoś namieszał Ci w głowie obiecując system gdzie wystarczy wpłacić pieniądze i stajesz się rentierem.
 • Nie wiesz od czego masz zacząć
 • Nie wiesz jaką platformę wybrać, jak ją skonfigurować
 • Twój portfel inwestycyjny znacznie stracił na wartości i nie wiesz co robić
 • Masz problem z poukładaniem wiedzy i jej zastosowaniem w praktyce
 • Nie znasz się na formacjach giełdowych - nie wiesz kiedy masz kupować a kiedy sprzedawać

Mam dla Ciebie rozwiązanie powyższych problemów!

Na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych inwestuję już od 9 lat, sprawdziłem wszystkie możliwe sposoby gry na giełdzie. Niejednokrotnie była to nauka bardzo bolesna zarówno emocjonalnie jak i finansowo, ale teraz po tych wszystkich latach doświadczeń mogę śmiało powiedzieć, że jestem regularnie zarabiającym inwestorem giełdowym.

Od kilku lat regularnie prowadzę bloga gdzie publikuję moje spostrzeżenia na temat giełdy oraz mój portfel inwestycyjny więc jeśli masz wątpliwości odnośnie mojej skuteczności - sprawdź moją historię inwestycji do kilku lat wstecz.

Te wszystkie lata, gdzie siedziałem nad giełdą od rana do późnych godzin wieczornych, po kilkanaście godzin dziennie pokazały mi, że nie ma czegoś takiego jak idealny system, który zawsze zagwarantuje Ci zyski, ale za to jest wiedza, niezmienna od wielu, wielu lat która pozwala odnajdywać się w bieżącej sytuacji na giełdzie i na jej podstawie podejmować słuszne decyzje.

Tą wiedzą chciałbym się dzisiaj z Tobą podzielić.

Całą swoją metodologię opieram o wiedzę najlepszych inwestorów na świecie od których się uczyłem i o moje doświadczenie dzięki czemu nie muszę siedzieć już kilkanaście godzin nad wykresami, a po prostu wiem kiedy trzeba podjąć działanie i podjąć ważne decyzje.

Od kilku lat uczę również innych (z sukcesami, o których powiem Ci za chwilę) tak samo jak ktoś kiedyś uczył mnie bym doszedł do miejsca w którym jestem teraz.

Postanowiłem jednak całą moją wiedzę skondensować do zamkniętego szkolenia tak aby każdy kto ma w sobie pokorę do nauki mógł wejść w świat inwestycji na giełdzie i tworzyć tam swoje zabezpieczenie finansowe.

Poprowadzę Cię "za rękę" krok po kroku

Całe „Szkolenie Giełdowe” zostało zaprojektowane w taki sposób aby każda osoba mogła krok po kroku przejść przez założenie konta maklerskiego, skonfigurowanie swojej platformy, pierwszą inwestycję pod moją opieką, analizę pierwszej inwestycji również pod moją opieką i poznanie najważniejszej wiedzy i metod do zarabiania na giełdzie.

Do dyspozycji w Szkoleniu Giełdowym daję 2 godziny konsultacji 1 na 1 ze mną, które możesz wykorzystać zarówno na swoją pierwszą inwestycję jak i na analizę swojej aktualnej sytuacji jeśli już inwestujesz.

Całość znajduje się na platformie VOD gdzie możesz logować się zarówno z komputera jak i z telefonu czy tabletu, o każdej porze dnia i nocy możesz wracać do tej wiedzy i wykorzystywać ją przy swoich inwestycjach.

Po przejściu przez teorię - stawiamy na praktykę

Umiejętność inwestowania na giełdzie nie jest czarną magią, a kolejną umiejętnością, której możesz się nauczyć jak każdy inny. Moi kursanci zaczynają inwestować z sukcesami średnio już po 5 dniach od ukończenia kursu. Przyznasz, że to niezła statystyka?

Pamiętaj, że jeśli będziesz chciał pierwszą decyzję inwestycyjną podejmiesz pod moim osobistym nadzorem abyś mógł od razu przekonać się na własnej skórze, że to działa.

Dla kogo jest "Szkolenie Giełdowe"?

Co daje umiejętność inwestowania na giełdzie?

Napisałem, że jest to kolejna umiejętność do nauczenia, ale czy inne umiejętności dają Ci tyle korzyści? Przez to, że kiedyś spędzałem kilkanaście godzin dziennie nad wykresami, teraz mogę wchodzić na giełdę tylko w momentach decyzyjnych, kilka minut dziennie (prawie jak klikanie w reklamy:)).

Daje mi to ogrom czasu i możliwości finansowych na robienie tradycyjnego biznesu bo stąd się wywodzę i to jest również coś co uwielbiam robić.

Wyobraź sobie, że teraz chcę Ci oszczędzić tych wszystkich lat nauki i po prostu dać skondensowaną wiedzę, tylko tą która faktycznie Ci się przyda przy inwestycjach. Jeśli obserwujesz mój kanał na Youtube czy mojego bloga - na pewno dobrze wiesz, że lubię konkrety, bez lania wody.

Mógłbym teraz wkleić kilka zdjęć mojego samochodu czy też wycieczek na których byłem i obiecać Ci, że wystarczy kupić kurs, a zostaniesz milionerem, ale nie lubię tanich sztuczek. Musisz wiedzieć, że ta wiedza sama w sobie nie będzie inwestować. Jeśli tylko zdecydujesz się spróbować i sprawdzisz na własnej skórze czy to działa - sam mi potem podziękujesz jak wielu dotychczasowych kursantów.

Gdyby cokolwiek Ci się nie spodobało przypominam o możliwości zwrotu do 14 dni od zakupu bez podawania żadnej przyczyny.

Dlaczego możesz mi wierzyć?

Od 2010 roku miesiąc w miesiąc publikuję swój portfel inwestycyjny - wszystkie wzloty i upadki, jak reagowałem na kryzysy, które panowały na giełdzie i mimo to wychodziłem na plusie. Jeśli masz ochotę możesz śmiało prześwietlić moją historię na www.pawelsalamucha.pl

Wykładałem na wielu uczelniach w Polsce (m.in. na Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Toruniu, Poznaniu) i sam przeszedłem drogę od zwykłego chłopaka z technikum, przez prowadzenie biznesu zatrudniającego kilkadziesiąt osób aż do stania się inwestorem.

Co dokładnie da Ci "Szkolenie Giełdowe"?

 • Nauczysz się jak możesz zarabiać na giełdzie aby pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy
 • Będziesz uczył się w wybranym przez Ciebie tempie, jeśli chcesz stopniowo - będziesz podchodził do kolejnych lekcji co jakiś czas, jeśli jesteś gotowy aby wdrożyć to od razu - ja też jestem gotowy aby Ci pomóc.
 • Dowiesz się jakie decyzje podejmować w trudnych momentach na giełdzie abyś nie tracił pieniędzy
 • Nauczysz się opanowywać swoje emocje związane z pieniędzmi i obawą o ich stratę
 • Pokażę Ci w jaki sposób do inwestycji podchodzić „na chłodno” bez pakowania tam zbędnych emocji
 • Zyskasz dużo wolnego czasu, który będziesz mógł wykorzystać na rozwijanie biznesu lub spędzać go z rodziną
 • Dowiesz się od czego zacząć, gdzie założyć profesjonalne konto maklerskie, nauczysz się obsługi platformy do gry oraz krok po kroku zobaczysz co musisz wiedzieć by zacząć z sukcesami inwestować na giełdzie
 • Poznasz konkretną metodologię, którą stosuję od ponad 7 lat i która co roku przynosi mi zyski z inwestycji w akcje.
 • Pokażę Ci jakie są najlepsze nawyki zarabiającego inwestora.
 • Będziesz wiedział kiedy są dobre momenty na wejście w inwestycję aby na niej zarobić oraz kiedy zamknąć otwarte pozycje.

Poznaj opinie moich kursantów!


 

Paweł Salamucha - muszę to napisać! Kiedy poprosiłem Cię rok temu żebyś nauczył mnie jak inwestować na giełdzie, byłem dość sceptyczny. Mimo to Ci zaufałem, z każdą godziną szkolenia upewniałem się, że podjąłem DOBRĄ decyzję. Jesteś świetnym nauczycielem i masz dużą wiedzę o rynku, ale kropką nad i jest doświadczenie, które jest bezcenne w trudnych chwilach. Dziś mimo wzlotów i upadków, euforii i zniechęcenia mówię dziękuję. Czasem tak już jest, że jak czegoś szukasz okazuje się, że masz to na wyciągnięcie ręki..a mogłem zadzwonić pół roku wcześniej :)


Kamil Kaczmarczyk

 

Polecam wam szkolenia z Pawłem, dowiecie się z nich na czym polega tak naprawdę giełda, poznacie psychologię inwestowania i poznacie całą stronę praktyczną. Przez wszystko was przeprowadzi Paweł ("za rękę"). Niech wasze pieniądze pracują za was. Jeśli śpisz i nie zarabiasz to nie jesteś w prawdziwym biznesie. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia z Pawłem. Paweł otworzył mi oczy, pomagał również w chwilach zwątpienia i kryzysu. Człowiek na medal. Polecam wszystkim, którzy mają dość życia w przeciętności i chcą zarabiać prawdziwe pieniądze.


Bartłomiej Szatko

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

 • 1

  Wprowadzenie

  Poznajesz środowisko w jakim będziesz funkcjonował. Trzy lekcje wideo w których pokazuje również gdzie i jak założyć profesjonalne konto maklerskie, oraz omawiam obsługę platformy online.

 • 2

  Teoria Fal Elliotta

  To nie jest czytanie książek. Dzielę się z Tobą jedynie konkretami, tak byś zrozumiał o co chodzi w danej metodzie, ale co ważniejsze, mówię Ci co w niej działa, z czego sam korzystam i z czego od razu możesz zrezygnować.

 • 3

  Dziennik Inwestora

  Największa tajemnica profesjonalnego inwestora.

 • 4

  Zniesienia Fibonacciego

  Narzędzie niedoceniane lub nie umiejętnie stosowane przez większość inwestorów, a niosące za sobą ogromny praktyczny potencjał.

 • 5

  Analiza Techniczna

  Najpopularniejsze zasady szeroko pojętej Analizy Technicznej. Wprowadzenie w język i zasady merytoryczne w środowisku inwestycyjnym. Po tej lekcji, już nigdy nie będziesz się zastanawiał o czym mówią te głowy w wiadomościach ekonomicznych.

 • 6

  Formacje Świecowe

  Zajrzymy w „karty” rynkowych graczy, poznając w ten sposób ich stan emocjonalny i związane z tym prawdopodobne decyzje.

 • 7

  Geometria Rynku

  Jedna z najbardziej skomplikowanych i jednocześnie najbardziej skutecznych metod kontrolowania ryzyka inwestycyjnego. Po prostu ! Musisz to poznać. Mimo swojej naturalnej zawiłości, lekcje zostały przygotowane w taki sposób, by Metoda ta stała się zrozumiałą dla Ciebie!

 • 8

  Price Action

  Po tej lekcji i po zastosowaniu jej zasad, mało co będzie w stanie Cię zaskoczyć. Dla większości graczy, jest to przełom, do którego by nie doszło gdyby nie wcześniej nabyte umiejętności. Metoda ta, spaja i konkretyzuje strategię inwestycyjną.

 • 9

  Money Management

  Pamiętasz? Mówiłem, że wyciągnę rynek z ezoterycznych oczekiwań ! Money Management – zarządzanie pieniędzmi – Giełda to matematyka wymieszana ze statystyką – wykorzystaj to ! A ja pokaże Ci w jaki sposób to uczynić…

 • 10

  Instrumenty Giełdowe

  Jest jedna podstawowa zasada. Dopasuj rynek do siebie a nie siebie do rynku. Wybór odpowiedniego instrumentu inwestycyjnego, to podstawa by móc wykorzystać w pełni szanse jakie daje nam rynek. Dlatego poznasz główne cechy i zasady handlu konkretnymi instrumentami inwestycyjnymi.

 • 11

  Podsumowanie

  Prosta zasada, uczyć tak a by nauczyć. Robimy szybkie podsumowanie tego, czego nauczyłeś się do tej pory. Dodatkowo uzupełniam materiał merytoryczny, zasadami psychologii i mojego indywidualnego podejścia do inwestowania i w ten sposób, jesteś gotów by zacząć praktykę na Żywym Rynku.

Dodatkowo do kursu dołączam 3 bonusy, które na pewno Ci się przydadzą na Twojej drodze inwestora.

Bonus #1

2h konsultacji
1 na 1

Osobiście przeanalizuję Twoją sytuację na rynku jeśli już jesteś inwestorem i pomogę Ci się odnaleźć i podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Jeśli dopiero zamierzasz zacząć - razem z Tobą wejdę w świat inwestycji i pokażę Ci krok po kroku co powinieneś zrobić aby dobrze wystartować (niezależnie od kapitału jaki zamierzasz przeznaczyć na pierwsze inwestycje).

Bonus #2

Kurs online
"Co łączy giełdę i pokera?"

Otrzymasz dostęp do 4 nagrań z cyklu "Co łączy giełdę i pokera". To idealne uzupełnienie Szkolenia Giełdowego.

 • Poznasz najważniejsze zasady kierujące giełdą i dowiesz się w jaki sposób wykorzystać je na swoją korzyść.
 • Paweł pokaże Ci jak wiele łączy profesjonalną grę w pokera z inwestycjami giełdowymi oraz jak możesz przenieść pokerowe strategie na rynek akcji aby zarabiać pieniądze.
 • Odkryjesz metody dzięki którym zarabiający inwestorzy widzą dużo więcej danych i możliwości na tym samym wykresie co ty.
 • Zrozumiesz sposób postrzegania akcji przez firmy i zarabiających na nich inwestorów.
 • Poznasz statystyki skuteczności poszczególnych formacji - to da Ci większą kontrolę nad inwestycjami.
 • Poznasz najważniejsze czynniki, które wpływają na podjęcie prawidłowej decyzji, która pozwoli Ci zarabiać na giełdzie.
 • Dowiesz się jakie są największe i najpopularniejsze błędy popełniane przez ludzi, którzy chcą inwestować razem z gotową receptą jak ich unikać.
 • Zrozumiesz najważniejszy czynnik gry na giełdzie, którego większość ludzi nie rozumie - jak i kiedy reagować na daną sytuację zamiast przewidywać i wróżyć z fusów.

Bonus #3

Dostęp do Elitarnego Klubu Giełdowego

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu Szkolenie Giełdowe, gdzie możesz wymieniać się swoimi wnioskami, inwestycjami i dyskutować z innymi inwestorami. Dodatkowo nasi uczestnicy dzielą się sygnałami, które znajdują na rynku i możesz dowiedzieć się o nich jako jeden z pierwszych!

Dla kogo jest "Szkolenie Giełdowe"?

Jak widzisz jest to cała moja kilkuletnia praca zebrana i skondensowana do produktu, który służy ludziom i pomaga im wchodzić w świat inwestycji aby mogli zarabiać tam prawdziwe pieniądze. Dodatkowo dorzucam bonusy warte kilkaset złotych. Twierdzę, że taka bomba informacyjna razem z moim osobistym wsparciem jest warta dużo więcej niż 2000zł więc sam to przekalkuluj.

Jeśli mnie obserwujesz to na pewno zauważyłeś, że mam co raz więcej podopiecznych, którym osobiście pomagam i z nimi pracuję dlatego wkrótce bonus w postaci mojego osobistego wsparcia zniknie - jeśli chcesz się załapać w tej samej cenie to skorzystaj teraz.

Niczym nie ryzykujesz z moją osobistą gwarancją

Daję Ci moją gwarancję, że jeśli ukończysz ten kurs i wykonasz wszystkie zawarte w nim zadania - będziesz gotowy aby inwestować z sukcesami na giełdzie co potwierdzają moi dotychczasowi kursanci.

Pamiętaj, że jeśli cokolwiek nie spodoba Ci się w kursie - to jak jestem ubrany, kolor tła, merytoryka, przyciski w panelu gdzie będziesz oglądał kurs czy cokolwiek innego - masz 14 dni od zakupu na pełen zwrot pieniędzy za kurs i wszystkie bonusy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Moim zdaniem jest to coś co daje Ci gwarancję, że nic nie stracisz. Możesz po prostu spróbować, a następnie sam stwierdzić czy było to tyle warte. (Do tej pory w mojej historii miałem 1 (jeden!) zwrot, który został dokonany przez to, że człowiekowi zabrakło czasu na jego przerobienie. Do dzisiaj jesteśmy w dobrych stosunkach :)

Co otrzymasz:

 • Pełen kurs „Szkolenie Giełdowe” dostępne na platformie online do wielokrotnego odtwarzania
 • 11 kompletnych lekcji, każda poświęcona innemu zagadnieniu
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • 2 godziny osobistych konsultacji ze mną, które poświęcimy na wybrane przez Ciebie zagadnienie
 • Dostęp do Elitarnego Klubu Giełdowego - grupy ludzi, która na bieżąco wymienia się swoimi spostrzeżeniami na rynku
 • Nagranie w formie VOD "Co łączy giełdę i pokera?"

Szczegóły techniczne:

 • Czas trwania: 16 godzin
 • Forma: Online, na platformie VOD
 • Szacowany czas ukończenia kursu: 30-45 dni

Zapisz się na pełne "Szkolenie Giełdowe"
i stań się zarabiającym inwestorem!

Cena: 1999 zł

Możliwość zakupu na raty!

ZAMAWIAM SZKOLENIE GIEŁDOWE

Dla kogo jest "Szkolenie Giełdowe"?

Pamiętaj, że możesz próbować dojść do tego sam. Przejrzeć dziesiątki tysięcy wykresów, formacji. Może jeśli sam doświadczysz przesiadywania kilkanaście godzin dziennie przez kilka lat, w ogromnym stresie i z obawami o to co będzie jutro to docenisz, że ktoś kto już to przerobił na własnej skórze i kwota za którą chce się z Tobą tym podzielić jest symboliczna.

Przyznam z ręką na sercu, że gdyby na początku mojej drogi lub podczas któregoś z kryzysów ktoś wyciągnął do mnie rękę i chciał mi pomóc przez to wszystko przejść oszczędzając mi mnóstwo czasu, stresu i negatywnych emocji to nawet bym się nie zastanawiał.

Ważna informacja: Lubię konkrety i pracuję tylko z konkretnymi ludźmi, jeśli chcesz się ze mną skontaktować i chcesz uzyskać rabat 1000zł na coś co i tak daję Ci po stosunkowo niskiej cenie - odpuść sobie i zaoszczędź przy tym czasu sobie i mi. Jeśli jesteś konkretną osobą i chcesz się uczyć - zamów kurs, sprawdź (zawsze możesz zrezygnować w ciągu 14 dni), jeśli nie - darujmy sobie.

 • q-iconCo w przypadku gdy będę chciał zrezygnować z kursu?

  Jeśli zdecydujesz się zrezygnować w ciągu 14 dni od zamówienia kursu – przysługuje Ci 100% zwrot poniesionych kosztów.

 • q-iconIle czasu potrzebuję aby przerobić kurs?

  To zależy od Ciebie. Jeśli chcesz tylko „przeklikać” – zrobisz to w kilkadziesiąt minut, jeśli chcesz sumiennie wykonywać wszystkie zawarte ćwiczenia w kursie – od miesiąca do dwóch.

 • q-iconJak wygląda konsultacja 1 na 1?

  Umawiamy się na dogodny dla Ciebie i mnie termin, spotykamy się online na skype lub w pokoju webinarowym (dostęp otrzymujesz tylko Ty). Przedstawiasz mi jak wygląda Twoja aktualna sytuacja, potrzeby i w którym chcesz iść kierunku, a następnie pracujemy i układamy rozwiązania dedykowane pod Ciebie.

 • q-iconGdzie będę przerabiał te szkolenie?

  Przy składaniu zamówienia założysz konto na platformie SzkolenieGieldowe.pl i po opłaceniu otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów w formie filmów i instrukcji tekstowych online.

 • q-iconJak mogę kupić kurs na raty?

  Kliknij tutaj aby zobaczyć instrukcję krok po kroku jak możesz zamówić kurs na raty. Pamiętaj, że możesz sam zdecydować ile będzie wynosić rata i przez jaki okres czasu będziesz spłacał.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

+48 664 661 097


kontakt@szkoleniegieldowe.pl